Восстановление посадочных мест насос-форсунок

Багато власників автомобілів групи VAG (VW, Seat, SKODA, AUDI), на яку встановлена ​​дизельна силова установка з насос-форсунками, вже зіткнулися з проблемою зносу посадочних місць насос-форсунок в голівці блоку двигуна. Всьому виною конструктивна особливість роботи насос-форсунки і кріплення одним болтом, що призводить до зміщення форсунки і подальшого пошкодження стінок посадкового місця, корпусу форсунки і кілець ущільнювачів. Тому – автомобіль погано запускається після тривалої стоянки, можливе зростання рівня масла двигуна (через потрапляння палива в систему змащення двигуна), що може закінчиться дуже плачевно (аж до виходу з ладу ДВС через недостатність мастила двигуна).

Довгий час не було альтернатив щодо усунення таких несправностей, зазвичай проводилася заміна ГБЦ на нову або б.у., але сьогодні ми пропонуємо Вам альтернативні варіанти усунення цих несправностей – відновлення посадочних місць насос-форсунок методом установки сталевих втулок (гільзовка), що перешкоджає швидкого зносу посадкового місця, якщо насос-форсунка має механічні пошкодження по корпусу.

 Варіантів такого ремонту є кілька:

  1. Установка втулок БЕЗ демонтажу ГБЦ. Ця процедура проводиться на автомобілі і не вимагає дорогої процедури зняття головки блоку. Але потрібне зняття клапанної кришки і насос-форсунок, на автомобілях Volkswagen Transporter 5 2.5TDI потрібно зняття передньої частини облицювання автомобіля (бампер і т.д.). Сама процедура відбувається таким чином:– Проводиться розгортка посадочних місць, для установки сталевої втулки, яка має вигляд кільця.

   – Запресовування втулки з установкою на спеціальний фіксатор.

   З причини особливостей металів ГБЦ автомобілів VW T5 (1.9 і 2.5), на таку роботу гарантія не поширюється. На таких автіках ми рекомендуємо проводити відновлення посадочних місць в заводських умовах.

  2. Другий спосіб відновлення – найнадійніший, але і вимагає витрат. Для відновлення необхідно демонтувати голівку блоку двигуна, розібрати її, а далі відбувається процес відновлення, який включає в себе:– Фрезерування посадкового місця під спеціальну втулку, яка повністю емітує заводське посадочне місце.

   – Індивідуальне виготовлення втулки з каналами подачі палива.

   – Запресовування втулок в посадочні місця з установкою їх на спеціальний фіксатор.

Результати такої роботи Ви можете побачити на фотографії.

 Якість роботи на висоті і повністю відповідає заводським характеристикам. Гарантія на таку роботу – 1 рік

З усіх питань, щодо ремонту та обслуговування, звертайтесь за телефоном: 044 221 97 07,
044 564 60 02 або використовуйте форму зворотного зв’язку.