Ремонт KIA. Ремонт насосів і форсунок. Sorento, Carnival, Ceed – CRDi

Ремонт KIA

У нашому автосервісі надається можливість ремонту і технічного обслуговування автомобілів марки KIA. Фахівці, що працюють тут, виконають поставлене завдання високоякісно і, що важливо, вчасно завдяки солідному досвіду і за допомогою новітнього обладнання, а також оригінальних деталей. З огляду на всі перераховані вище гідності нашого СТО, можемо з упевненістю сказати, що продуктивність роботи вашого автомобіля KIA виросте в рази.

Післягарантійне обслуговування і ремонт авто є одним з напрямків діяльності нашого автосервісу і це забезпечує високоякісне виконання роботи, гарантуючи вам безпечне пересування на особистому транспортному засобі. Нами використовується тільки професійне обладнання та специфікації заводу-виробника.
Побережіть себе, своїх близьких і інших учасників дорожнього руху, періодично привозите на станції техобслуговування ваш автомобіль для діагностики і ремонту.

Перелік наших послуг з ремонту KIA

  • Ремонт KIA SorentoКомпьютерная диагностика всех систем KIA, программирование форсунок в блок управления дилерским прибором
  • Ремонт KIA: двигуна , ходової, стартерів, генераторів, кондиціонерів, КПП
  • Ремонт ПНВТ и форсунок Bosch с присвоєнням QR-коду за заводськими технологіями Bosch CRI Step 3
  • Ремонт ПНВТ Common Rail Bosch CP4 0445010544, 0445010511 (KIA Sorento, Sportage, Carnival 2.2CRDI)
  • Ремонт ПНВТ і форсунок Delphi з присвоєнням С2i-, C3i-коду на стенді Hartridge СRI-PC – 1200 грн
  • Професійне витяг форсунок і свічок накалу, відновлення посадочних місця форсунок без зняття головки блоку циліндра (ГБЦ)
  • Планове технічне обслуговування KIA (ТО)
  • Розвал-сходження Bosch
  • Оригінальні запчастини KIA
  • Гарантійний ремонт KIA або заміна дизельних запчастин Bosch

Оригінальні автозапчастини на всі марки ремонту KIA

На нашому СТО ви завжди можете розраховувати на допомогу у вигляді діагностики або ремонту автомобіля, а також придбання оригінальних запасних частин заводу-виробника. Іноді не вистачає навіть професійного погляду фахівця в розпізнанні причини поломки авто, тому безпрограшним варіантом стане детальна діагностика KIA, що допоможе виявити місце неполадок і причину виникнення, усуваючи їх.

Поганими умовами для відмінного функціонування авто є, м’яко кажучи, неякісні дорога і паливо. Ці фактори негативно відбиваються на продуктивності роботи навіть таких високонадійних, безпечних і комфортних автомобілів марки KIA, як і будь-яких інших іномарок. З огляду на подібні проблеми, часто виникає потреба в ремонті транспортного засобу, який добре може вдарити по гаманцю.

Тільки кваліфіковані фахівці

Ми входимо в положення наших клієнтів, тому різні види послуг з техобслуговування, ремонту та діагностиці KIA провідні фахівці виконують за доступними цінами. Робота завжди буде виконана в строк завдяки наявності в сервісі оригінальних запасних частин. Як і будь-яка інша організація, ми дорожимо своєю репутацією і клієнтами. Ви завжди можете розраховувати на високоякісне вирішення питань, що стосуються ремонту і діагностики KIA. Впевненість в професійному виконанні роботи вам додадуть гарантії на потрібні вам послуги.

Стенди для ремонту KIA

З усіх питань, щодо ремонту та обслуговування, звертайтесь за телефоном: 044 221 97 07,
044 564 60 02 або використовуйте форму зворотного зв’язку.