Ремонт Citroen

Ремонт Citroen

Французькі автомобілі Citroen поєднують в собі стиль і якість. Вишуканий дизайн і стійкість до зовнішніх пошкоджень роблять такі машини одними з найбільш популярних серед вітчизняних користувачів.

Однак погана якість доріг, дешевий бензин і т.д. зводять нанівець всі переваги автомобіля. Щоб відновити його, знову насолоджуватися їздою, звертайтеся до нас.

Переваги звернення в наш автосервіс

Тут працюють досвідчені співробітники, які в процесі своєї трудової діяльності стикалися з найсерйознішими поломками. Для них ремонт Citroen не складе труднощів. Використовуються тільки високоякісні оригінальні деталі, завдяки яким автомобіль буде стабільно функціонувати. Перед тим як почати процес відновлення, проводиться комп’ютерна діагностика. Здійснюється ця операція за допомогою спеціальних дилерських приладів.

До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Головне – це не просто вирішити проблему на даному етапі, але і не допустити її повторення. Саме тому співробітники завжди дають поради по експлуатації, які допомагають продовжити термін роботи машини.

Також до переваг нашого сервісу Citroen можна віднести:

 • низькі ціни;
 • гарантію результату;
 • висока якість сервісу.

Ми впевнені в якості виконаних робіт, саме тому надаємо на них гарантію. Клієнт може розраховувати на нашу підтримку і особливі умови для себе навіть після її закінчення.

Робота проводиться тільки з використанням оригінальних деталей. Це запорука того, що автомобіль довгий час буде стабільно функціонувати, не втрачаючи при цьому своїх технічних характеристик. Якщо оригінальні запчастини відсутні, ми звертаємося до офіційних постачальників. Краще один раз поставити дорожчу і якісну деталь, ніж постійно міняти доступніші аналоги. Щоб убезпечити себе від потенційних проблем, радимо регулярно проходити технічний огляд транспортного засобу на нашій СТО. Це запорука того, що машина буде працювати довго, адже навіть якщо проблема й існує, то вона виявляється на ранньому етапі, що істотно спрощує процес її усунення.

Устаткування для ремонту Citroen

Відновлення французьких автомобілів

Для того щоб відновити автомобіль Citroen, застосовується тільки найкраще обладнання. Наприклад, усунення проблем з паливною апаратурою, які можуть виникнути на дизельних моделях. Для цього використовуються спеціальні стенди, а форсунки присвоюється код. Для ремонту Common Rail застосовуються надточні вимірювальні інструменти.

У Бош Дизель Сервіс для Citroen доступні послуги:


 • Комп’ютерна діагностика дилерськими приладами.
 • Ремонт паливної апаратури дизелів з перевіркою на стендах Bosch EPS 815, Hartridge AVM2- PC з присвоєнням коду форсунки.
 • Логотип CitroenРемонт ПНВТ Common Rail Bosch CP4 0445010516, 0445010552 (Citroen C3 1.6 HDI, C4 1.6 HDI, Berlingo 1.6, HDI, Jumpy 1.6 HDI)
 • Ремонт пьезофорсунок та ПНВТ Common Rail Bosch , Siemens, Continental.
 • Ремонт форсунок Common Rail Bosch за заводськими технологіями з використанням високоточного вимірювального інструмента (Bosch CRI step 3).
 • Демонтаж проблемних форсунокCDI без демонтажу головки блоку циліндрів, з відновленням посадкового місця форсунки.
 • Витяг зламаних свічок напруження без демонтажу головки блоку циліндрів.
 • Ремонт і регулювання ПНВТ LUCAS Delphi DPCN Citroen Berlingo.
 • Ремонт систем бензинового вприскування, запалювання, чистка форсунок на стендах.
 • Ремонт двигунів, ходової, електрообладнання, бортових комп’ютерів, ABS, ASR і т.д.
 • Планове техобслуговування (ТО), скидання сервісних інтервалів.
 • Оригінальні, а також сертифіковані запчастини в наявності і під замовлення.

Автомобілі можуть пошкоджуватися в результаті того, що використовується неякісний бензин. Це дуже поширена проблема для нашої країни. Ключову роль відіграє комп’ютерна діагностика, за допомогою якої визначається характер пошкодження машини. Досить часто бувають випадки, коли клієнт навіть не підозрює про існуючі проблеми, а дізнається про них виключно завдяки тому, що пройшов техобслуговування.

Роботи проводяться максимально акуратно. Співробітники ніколи не пошкоджують потрібні деталі, не проводять комплексний демонтаж обладнання. Якщо його можна зберегти, то так і буде зроблено.

Перед тим як повернути машину власнику, її відправляють на спеціальні тести, які повинні продемонструвати ефективність проведених робіт.


Особливості роботи компанії

Ремонт Citroen в Києві зараз здійснює безліч фірм. Довіряйте тільки професіоналам. Наша компанія «Аверс-Центр» знаходиться на даному сегменті ринку більше 20 років. За цей термін були відновлені тисячі автомобілів. Ми не просто отримали всеукраїнське визнання, свідченням чого є численні сертифікати, а й повагу серед клієнтів, адже їх вдячні відгуки – це найголовніше для нас.

Ми завжди йдемо назустріч замовнику і вислуховуємо всі побажання. Це дозволяє максимально швидко і ефективно відновити навіть серйозно пошкоджений автомобіль.

Найбільш частими поломками в Citroen є:

 • неполадки з двигуном;
 • несправності системи бензинового упорскування;
 • проблеми з ходовою;
 • неполадки електронного обладнання;
 • зависання бортового комп’ютера.

Звертайтеся до професіоналів, і ми в найкоротші терміни відновимо автомобіль. Коштує ця процедура недорого, а разючі зміни будуть помітні практично відразу. Зв’язатися з нами легко: телефонуйте за вказаними телефонами. Співробітники відразу ж дадуть відповідь на найбільш поширені питання, назвуть приблизну вартість ремонту. Щоб отримати більш детальну інформацію, звертайтеся безпосередньо на СТО. Також можна заповнити електронну форму, в якій вказується характер пошкодження. Ми відповімо в самий найближчий час.

З усіх питань, щодо ремонту та обслуговування, звертайтесь за телефоном: 044 221 97 07,
044 564 60 02 або використовуйте форму зворотного зв’язку.