Установка парктроника, камери заднього виду, камери нічного бачення

Парковочний радар (парктроник) – додаткове обладнання, яке призначене істотно полегшити автомобілістам процес парковки і заїзд в гараж. Дистанцію до найближчих об’єктів пристрій вимірює за допомогою ультразвукових датчиків, врізаних в передньому і задньому бамперах. Для індикації того, як далеко знаходиться машина від перешкоди, система видає переривчастий застережливий звук або відображає інформацію про дистанцію на РК-дисплеї, прикріпленому на торпедо (вбудованому в дзеркало заднього виду).

Відображаючи на моніторі дорожню обстановку позаду автомобіля, камера заднього виду робить процес управління ним зручним. Вона дозволяє впоратися з паркуванням в самих важкодоступних місцях не оглядаючись. Крім цього, камера охоплює більший кут огляду, ніж може побачити водій в дзеркала заднього виду і заднє скло. Камера заднього видудозволяє водієві повністю зосередитися на управлінні автомобілем і не відволікатися під час руху.

Камера нічного бачення істотно підвищує безпеку руху і парковки в темний час доби.

Наші фахівці обладнають ваш автомобіль парктроніком, камерами заднього виду і нічного бачення. Не варто економити на безпеці!

З усіх питань, щодо ремонту та обслуговування, звертайтесь за телефоном: 044 221 97 07,
044 564 60 02 або використовуйте форму зворотного зв’язку.