Ремонт дизелів Toyota Land Cruiser 90, 100, 150, 120, 200, Hiace, Hi-lux, D4-D, навантажувачів.

Ремонт Toyota

Автомобілі фірми Toyota завжди відрізняються своєю якістю і надійністю. Японська машина ідеально пристосована навіть до вітчизняних реалій. Але автомобілі, як і інша техніка, періодично виходять з ладу. Щоб відновити всі показники і зробити роботу машини знову стабільною, звертайтеся в «Аверс-Центр». За роки роботи співробітники нашої фірми стикалися з самими серйозними пошкодженнями, тому для них не буде проблемою ремонт навіть важких несправностей.

Здійснений професіоналами ремонт Toyota – це запорука подальшого надійного функціонування автомобіля. Проблеми з дизелем легше усунути на початковому етапі, тому звертайтеся в нашу компанію, щоб убезпечити себе від потенційних наслідків. Досвідчені співробітники відразу ж візьмуться за вирішення проблеми. Виконаний огляд і заміна підвіски дозволять знову відчувати себе на дорозі в безпеці. Комплексне відновлення фактично дасть машині нове життя. Після нього японська техніка знову буде як нова, незалежно від ступеня поломки.

Переваги звернення до Бош Дизель Центр

Ми виконуємо ремонт будь-якого ступеня складності. Щоб вирішити проблему якомога краще, пропонуємо регулярно проходити технічний огляд в «Аверс-Центр». Ремонт дизелів Toyota буде набагато простіше і дешевше.

  • Комп’ютерна діагностика всіх систем дилерським приладом Vetronix Mastertech, DST PC Denso c пропискою форсунок;
  • Ремонт ToyotaРемонт ТНВД и форсунок Denso V3, V4 с проверкой на стендеHartridge AVM2-PC (Toyota LC 80, 90, 100);
  • ремонт ПНВТ и форсунок Common Rail (Toyota LC 120, 150, 200, RAV4, Hiace, Hilux D4-D);
  • ремонт двигунів, ходової, кондиціонерів, стартерів, генераторів;
  • Розвал – сходження Bosch;
  • Планове технічне обслуговування;
  • оригінальні запчастини.

Після проведення діагностичного огляду будуть виявлені не тільки існуючі проблеми, а й потенційно вразливі місця авто. Ремонт ПНВТ і розвал-сходження, які використовуються у нас, є запорукою стабільності і безпечної їзди.
Тільки тут до кожної проблеми індивідуальний підхід. Поломки можуть бути різні, тому немає сенсу шукати однакове рішення. Фахівець компанії завжди буде тримати клієнта в курсі просування ремонтних робіт. На кожному з етапів замовник може прийти і переконатися в тому, що все йде за планом.

Ремонт дизелів Toyota Land Cruiser

Для того щоб результат був максимально ефективний, застосовуються виключно оригінальні деталі. Зазвичай вони трохи дорожче, але і принесена користь незрівнянно вище. Оригінальні запчастини – це запорука того, що машина буде «слухняною», в її експлуатації не буде перебоїв.

Ремонт форсунок Denso і Common Rail здійснюється з урахуванням всіх сучасних вимог надійності. Співробітники перевірять загальний стан машини, особливо якщо ремонт робиться в перехідний період (коли необхідно міняти гуму).

Приходьте до лідерів на даному сегменті ринку, і ремонт Toyota в Києві буде здійснено максимально швидко. Тільки тут унікальні пропозиції, можливість заощадити, а також швидке і якісне відновлення, після якого Ви знову зможете насолоджуватися їздою на улюбленій машині.

Зв’язатися з нами дуже легко: достатньо зателефонувати за вказаними номерами, написати на електронну пошту. Форма подачі заявки розміщена на офіційному сайті. Відразу ж після звернення Вам дадуть відповідь, розкажуть про план дій. Оцініть переваги лідера, і Ви не пошкодуєте.

З усіх питань, щодо ремонту та обслуговування, звертайтесь за телефоном: 044 221 97 07, 044 564 60 02 або використовуйте форму зворотного зв’язку.