Ремонт Дизелів Nissan Navara, Patrol, Pathfinder, Qashqai, Teana, X-Trail

Ремонт Nissan

Бренд Nissan – один з найбільш популярних на вітчизняному автомобільному ринку. Японські машини традиційно відрізняються своєю потужністю і стійкістю до пошкоджень. Однак навіть вони не застраховані від серйозних поломок. Наша компанія має все необхідне обладнання для того, щоб відновити автомобіль. Досвідчені фахівці виконають роботи будь-якого ступеня складності. Злагоджений колектив грамотно і чітко виконує всі завдання, в результаті чого вже через невеликий часовий проміжок клієнт може забирати своє авто.

Чому слід звернутися саме до нас?

Ми здійснює ремонт дизелів Nissan за найбільш прийнятними цінами. Тут зібрані грамотні фахівці, які завжди будуть тримати клієнта в курсі подій, що відбуваються. Надаються наступні послуги:

 • Ремонт Дизелей NissanКомп’ютерна діагностика на дилерським обладнанням DST-PC ( Denso).
 • Ремонт форсунок, а також насосів та пьезофорсунок Common Rail (0445115007, 0445115022).
 • Ремонт насосів Bosch VP-44 0470504046 (Nissan Patrol 3.0) з програмуванням на стенді Bosch EPS 815 + VPN 844.
 • Розвал-сходження на сертифікованому стенді Bosch , професійне витяг форсунок і свічок накалу без зняття головки блоку циліндра (ГБЦ).
 • Планове технічне обслуговування.
 • Надання оригінальних запчастин.

Робота ведеться тільки з оригінальними і якісними деталями, які відповідають всім сучасним вимогам безпеки і надійності.

У компанії є все необхідне обладнання для виконання навіть найскладніших процедур. При цьому сам цех завжди чистий, співробітники стежать за тим, щоб в ході ремонту пил і сторонні об’єкти не проникли всередину авто.

Диагностика дизелей Nissan

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє максимально точно розібратися в проблематиці. Це також сприяє швидкому і якісному відновленню. Роботи будуть виконані не лише з урахуванням професійного досвіду співробітників, але і побажань клієнта.

Компанія завжди відкрита для співпраці, ми беремося навіть за найбільш важкі випадки. Великий вибір деталей дозволяє знайти необхідну в найкоротші терміни. Вартість ремонтних робіт у нас найнижча на даному сегменті ринку. Тільки тут краще співвідношення ціни і якості.

Ремонт дизелів Nissan в Києві виконується з урахуванням всіх вимог безпеки. Головним критерієм успіху компанії є не численні сертифікати, які були отримані на міжнародних і вітчизняних виставках, а позитивні відгуки клієнтів. Ми прагнемо стати з ними не тільки партнерами, але і справжніми друзями. Саме тому пропонуємо гарне обслуговування і подальшу підтримку.

Використання новітніх деталей і якісного обладнання дозволяють домогтися необхідного результату. Завдяки цьому термін експлуатації автомобіля буде довгим. Звертайтеся до лідерів, і ми швидко відновимо машину, навіть якщо вона отримала серйозні пошкодження. Оцініть переваги, які надаються клієнтам, прямо зараз.


Особливості японських автомобілів

Ремонт Nissan в Києві – це непросте заняття. На даному сегменті ринку представлено безліч компаній, але далеко не всі з них володіють необхідним обладнанням та мають в своєму штаті грамотних фахівців.

Навіть найякісніший автомобіль не застрахований від поломок. В першу чергу вони пов’язані з зносом деяких деталей. Викликано це наступними факторами:

 • поганою якістю доріг;
 • другосортним паливом;
 • регулярної і тривалою експлуатацією.

Дуже важливо проводити планові перевірки, тому що вони допоможуть виявити проблему на ранній стадії. Як і багато інші машини, авто від Nissan сприйнятливі до установки неоригінальних деталей, які негативно позначаються на технічних характеристиках і швидко зношуються. Саме тому краще купувати якісну і оригінальну продукцію. Вона не просто допоможе продовжити термін експлуатації автомобіля, але і не вплине на його параметри. Поїздки будуть комфортними і безпечними.

Специфіка експлуатації

Можна виділити ряд найбільш характерних проблем, які виникають з машинами від Nissan. це:

 • несправність гальмівної системи;
 • проблеми з ходовою;
 • вихід з ладу вузлів трансмісії;
 • проблеми з рульовим керуванням;
 • несправності світла фар;
 • зниження рівня технічних рідин.

При цьому бувають і більш специфічні поломки, які виникають в результаті ДТП. Ремонт Nissan особливо складний, якщо машина вже експлуатується кілька років. Він обтяжується зносом деяких деталей. Наші фахівці готові взятися навіть за найбільш складна справа. Завдяки комп’ютерній діагностиці вдасться виявити всі неполадки і усунути їх в найкоротші терміни. Для клієнтів надається гарантія на виконані роботи. Співробітники завжди готові відповісти на питання замовника, які виникають в ході проведення ремонту.

Часто водії навіть не помічають, що з автомобілем щось не в порядку. Згодом «витратні матеріали» зношуються, а це тягне за собою великі проблеми. Тому завжди коштувати тримати руку на пульсі подій. Проходьте плановий ТО, який стане запорукою тривалої і безперебійної експлуатації автомобіля.

З усіх питань, щодо ремонту та обслуговування, звертайтесь за телефоном: 044 221 97 07, 044 564 60 02 або використовуйте форму зворотного зв’язку.