Ремонт New Holland, Case (тракторів, комбайнів, спецтехніки)

Ремонт тракторов, комбайнов, спецтехники

З розширенням можливостей промисловості, а також імпорту та експорту – визнана у світі «серйозна» американська спецтехніки тепер доступна майже в будь-якому куточку світу. Якщо, звичайно, цей «куточок» може собі її дозволити. Саме компанія New Holland зародилася ще в кінці 19-го століття, а до другої половини 20-го набула статусу найбільшої в США і Європі. Інновації, що надаються фахівцями і спецтехнікою New Holland припали до смаку тисячам аграріїв по всьому світу – і Україна не стала винятком. Саме тому проблем з технічним обслуговуванням даної техніки не виникає – в силу затребуваності самих машин, фахівців з ремонту та обслуговування також чимало.

Що входить в діагностику і ремонт New Holland

Для надання послуг техобслуговування, наша станція оснащена діагностичним центром з передової апаратурою та стендами. Сама діагностика і ремонт складаються з декількох послідовних кроків:

  • Насамперед техніка піддається діагностиці в діагностичному центрі, після якої можна буде підвести підсумки щодо стану, в якому перебувають всі системи;
  • У разі, якщо сільгосптехніки потрібний ремонт, складається детальна схема його проведення – що за чим, «косметичний» ремонт або повна заміна і так далі. Можливо, ґрунтовного ремонту і не буде потрібно, але потрібна заміна масел та інших рідин, прочищення засмічень і каналів;
  • Запчастини, яким потрібна заміна, часто можна придбати безпосередньо на СТО і там же провести їх заміну.

Особливу увагу, як і при ремонті звичайного легкового автомобіля, приділяється мотору і його системам, а також ходової частини. Упевнена і злагоджена робота всіх систем сільгосптехніки – запорука впевненої і злагодженої роботи агропромисловості, де важлива безперебійність і відсутність всіляких затримок.

Важливим способом не допустити поломку є уважність самого водія і своєчасне «підняття тривоги» при виявленні будь-яких сторонніх шумів, скриптів, збоїв та інших нехарактерних нововведень в поведінці техніки.

Чому New Holland вибирають по всьому світу?

По-перше, New Holland створювалася кількома брендами відразу, серед яких присутні і ті, що у всіх на слуху – наприклад, Fiat і Ford, що не може не викликати додаткового довіри до всього того, що робить компанія.

Також наше СТО має високу кваліфікацію по ремонту New Holland і Case і здійснює виїзну діагностику і ремонт – адже відбуксирувати багатотонну спецтехніку не так просто, як легковий транспорт.

По-друге, в асортименті продукції New Holland знайдеться все, що потрібно для агросфери – комбайни, обприскувачі, подборочнікі, трактори та інші види спецтехніки. Навіщо експериментувати з незнайомими марками, якщо під рукою завжди такий гігант, техніка якого відрізняється надійністю? До того ж, ремонт техніки New Holland не стане проблемою через поширеність цих машин і їх популярності – технічне обслуговування майже таке ж доступне, як і для легкового особистого транспорту. Та й за останнім часом якість техніки New Holland зросла знову – що було відзначено численними міжнародними нагородами як за саму спецтехніку, так і за інноваційні ідеї.

Перелік послуг Бош Дизель Центр для тракторів, комбайнів і спецтехніки New Holland, Case

  • Комп’ютерна діагностика дилерським приладом, перепрограмування і ремонт блоків управління.
  • Ремонт ПНВТ і форсунок 0445120157 0445120144 0445120125 0445120144 0445120236 Common rail двигунів Cursor 9, Cummins за заводською технологією Bosch CR Step 3 з перевіркою на стенді Bosch EPS 815 + CRI 846, Гарантія 1 рік.
  • Ремонт насос-форсунок Bosch 0414703008 0414703009 0414703004 двигунів Cursor 13 c перевіркою на стенді Bosch EPS 815+ CAM 847.
  • ремонт двигунів Cummins, паливних насосів Cummins CAPS.
  • Виїзд до замовника. Інформаційна підтримка.

З усіх питань, щодо ремонту та обслуговування, звертайтесь за телефоном: 044 221 97 07,
044 564 60 02 або використовуйте форму зворотного зв’язку.