Установка автосигналізацій

Автосигналізація призначена для подачі сигналу про спробу незаконного проникнення в автомобіль або нанесенні йому ушкоджень. Може подаватися як светозвуковой сигнал (за допомогою встановленої на автомобіль сирени і штатних світлових сигналів), так і у вигляді електронного повідомлення на брелок власника. Моделі, здатні відправляти інформаційні повідомлення на керуючий брелок, називаються автосигналізації зі зворотним зв’язком. Дальність двостороннього зв’язку може становити до кілометра і навіть більше, але слід враховувати, що в умовах щільної міської забудови дальність може істотно знизитися. Для підвищення дальності оповіщення можливе підключення GPS-модулів, які використовують дані супутника для отримання точних координат автомобіля і відправляють їх власнику за допомогою стільникових мереж загального користування стандартів GSM або CDMA.

Для спроби реєструвати впливу на автомобіль використовуються датчики. Найбільш поширені кілька їх типів: кінцеві вимикачі, датчики удару, руху. У більшості моделей,автосигналізації зі зворотним зв’язком при подачі тривожного сигналу на брелок вказують на те, який з датчиків виявився джерелом тривоги. На брелоку оповіщення сигнал може представлятися у вигляді звуку, піктограм і (або) тексту. Ознайомившись інструкцією до даної моделіавтосигналізації можна дізнатися, Що означає той чи інший сигнал, що надійшов на брелок.

Крім власне охоронних функцій автосигналізації виконують і ряд корисних додаткових можливостей. Найбільш відомі серед них – дистанційне керування дверними замками, склопідйомниками, люком, дзеркалами та іншими пристроями.

Багато сучасних моделей дозволяють дистанційно запускати двигун автомобіля. Крім того, автосигналізації з автозапуском нерідко дозволяють програмувати корисні додаткові функції. Наприклад, виключення двигуна по таймеру дозволяє здійснювати вимикання двигуна через кілька хвилин після вилучення ключа запалювання. Таким чином, відпадає необхідність вручну сушити турбіну на автомобілях з турбодизелем. Взимку дуже корисною виявиться функція прогрівання автомобіля. Якщо датчик температури двигуна показує значення нижче встановленого мінімуму, то сигналізація запускає двигун, гріє його протягом декількох хвилин і відключає. Таким чином, навіть після дуже холодної ночі, проведеної у дворі, автомобіль заведеться з пів обороту.

Наші фахівці порадять вам, яку автосигналізацію краще встановити на ваш автомобіль і зроблять це. Ми працюємо з такими брендами, як Sheriff, Cobra, Tiger, Centurion, Sher Khan.

По всем вопросам, относительно ремонта и обслуживания, обращайтесь по телефону: 044 221 97 07,
044 564 60 02 або використовуйте форму зворотного зв’язку.